Strategia zmian w nauczaniu przez aktywność fizyczną

20 czerwca razem z Kuba Karpowicz udaliśmy się do Bydgoszczy. Na miejscu dołączyli do nas profesor Tadeusz Huciński oraz asystent Tomasz Wilczewski Trener i Nauczyciel. Następnie udaliśmy się na spotkanie z Panem Marek Gralik - Kuratorem Oświaty województwa kujawsko-pomorskiego.
W ramach "Narodowego Programu Upowszechniania i Usportowienia Dzieci i Młodzieży", omówiliśmy strategię zmian w nauczaniu przez aktywność fizyczną. Perspektywa wspólnych działań została rozszerzona w projekcie o wstępnej nazwie "Wychowanie ma przyszłość", którego celem jest przekształcenie obecnego przedmiotowego modelu wychowania, na ten, który uzdrowi młodych polaków.
Efekt został osiągnięty. Przewodniczący kuratorium oświaty z zaciekawieniem włączył się do dyskusji, zainteresował się tematem i wyraził chęć współpracy.
Po owocnym spotkaniu kontynuowaliśmy rozmowę przy kawie, podczas której omówiliśmy harmonogram dalszych działań.
Wspólne zaangażowanie w tę ideę, poparte pasją, wiedzą i zapałem przekonuje mnie do pełnego wsparcia oraz zaangażowania dla tego projektu.
Już w lipcu będzie o Nas głośno! Prologiem tych działań, będzie klinika koszykówki, która zostanie zorganizowana w Zbicznie.

Wyszukiwarka